20 lat doświadczenia

nowoczesne technologie

certyfikaty w 70 krajach

najwyższa jakość


O nas

Założona w 1998 roku korporacja CERAGEM to firma południowokoreańska wyodrębniona z koncernu Samsung Medical Electronics...

Marka Ceragem obecnie jest największym producentem i dostawcą urządzeń medycznych do masażu termalnego, będąc połączeniem najnowszych osiągnięć techniki oraz medycyny konwencjonalnej. Zaskakująca skuteczność lecznicza produktów Ceragem pozwoliła na przekroczenie granicy Korei Południowej i rozszerzenie swojej działalności na inne kraje. Obecnie Centra Ceragem znajdują się w ponad 70 krajach na całym świecie, gdzie codziennie z bezpłatnych zabiegów korzysta ponad MILION klientów!

Ceragem jest dumny i pewny działania swoich urządzeń tak mocno, że zaoferował swoim klientom unikalny marketing. Polega on na umożliwieniu wszystkim swoim klientom bezpłatnego zapoznania się z urządzeniem w swoich placówkach dystrybucyjnych przed podjęciem ważnych decyzji co do dalszego użytkowania w celach leczniczych siebie i swojej rodziny. Wyjątkowy marketing został uznany przez specjalistów, a Ceragem stał się liderem w swoim segmencie na rynku światowym.

Strategia marketingowa CERAGEM oparta na szacunku do drugiego człowieka, poświęceniu czasu i życzliwości, sprawdziła się w różnych stronach świata. Wierzymy, że dzięki strategii marketingowej bezpłatnych usług nasza firma przyczyni się do promowania kultury zdrowego trybu życia. Polepszenie standardów życiowych naszych klientów stało się ideą firmy. W celu zagwarantowania bezpieczeństwa, urządzenia Ceragem posiadają stosowne certyfikaty akceptowane we wszystkich 70 krajach świata. Również w Polsce urządzenie Ceragem zostało sklasyfikowane w segmencie urządzeń medycznych, certyfikatem British Standards Institiut - urządzenia medycznego. Przeprowadzone w wielu placówkach medycznych badania kliniczne, również prowadzone w Polsce dały podstawy do uzyskania licznych nagród min, dzięki poparciu prof. Jerzego Woy -Wojciechowskiego (Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego) Ceragem został zgłoszony do konkursu producentów i dystrybutorów urządzeń medycznych w Polsce "Perły Medycyny" i otrzymał wysokie wyróżnienie ( IV miejsce) !

Ceragem VE jest urządzeniem medycznym, posiadającym międzynarodowe certyfikaty jakości BSI oraz CE.

Pragniemy, aby Państwo również dołączyli do grupy wielu milionów ludzi, korzystającej dobrodziejstw tego urządzenia. Jesteśmy przekonani, że podzielą się Państwo powyższymi informacjami z rodziną i przyjaciółmi, aby oni również mogli wziąć udział w tym niezwykłym doświadczeniu odzyskiwania zdrowia poprzez masaże na urządzeniu Ceragem.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu pod numer:

+48 535 110 344

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Ceragem VE jest urządzeniem medycznym, posiadającym międzynarodowe certyfikaty jakości BSI oraz CE.

Założona w 1998 roku korporacja CERAGEM to firma południowokoreańska wyodrębniona z koncernu Samsung Medical Electronics

Obecnie Centra Ceragem znajdują się w ponad 70 krajach na całym świecie, gdzie codziennie z bezpłatnych zabiegów korzysta ponad MILION klientów!

Ceragem VE jest urządzeniem medycznym, posiadającym międzynarodowe certyfikaty jakości BSI oraz CE.

W celu zagwarantowania bezpieczeństwa, urządzenia Ceragem posiadają stosowne certyfikaty akceptowane we wszystkich 70 krajach świata.

Przeprowadzone w wielu placówkach medycznych badania kliniczne, również prowadzone w Polsce dały podstawy do uzyskania licznych nagród min, dzięki poparciu prof. Jerzego Woy -Wojciechowskiego (Prezesa Polskiego Towarzystwa Lekarskiego).

"Jeśli szukasz choroby, zacznij od kręgów". Hipokrates